Přihlášení

Rychlý přístup pro dodavatele.

 

Autorizovaný vstup

Zákaznický portál GRENKE

 

Staňte se partnerem!

Zde naleznete informace o výhodách, které Vám jako výrobci nebo obchodníkovi přináší spolupráce s námi. Více informací

 

Jsme tu pro Vás!

Máte dotazy ohledně naší nabídky nebo našich služeb?

 

Kontaktujte naše obchodní oddělení:

 

GRENKELEASING s.r.o.

Na Hřebenech II 1718/10

140 00 Praha 4

 

tel.: +420 221 501 711

e-mail: infoanti spam bot@grenkeanti spam bot.cz

 

 

Ohledně fakturace a plateb kontaktujte naše účetní oddělení:

 

tel.: +420 221 501 778

e-mail: mvachovaanti spam bot@grenkeanti spam bot.cz

 

Vaše výhody s leasingem

Při spolupráci se svými zákazníky a partnery má společnost GRENKE především jeden cíl:
vytvořit dlouhodobé a úspěšné vztahy, ze kterých budou mít užitek všechny strany.

Od společnosti GRENKE můžete očekávat následující:

 

  • jednoduché a rychlé uzavírání smluv
  • osobní péči
  • optimální podmínky

Leasing je stále oblíbenější. Pro mnoho podniků je leasing již dnes pevnou součástí jejich finanční strategie. Ale jaké výhody přináší leasing?

Zde najdete třii dobré důvody, proč se jako zákazník rozhodnout pro leasing:

1) Pomáhá udržet hotovost

Leasing šetří vlastní kapitál a posiluje bonitu ve vztahu k bance, neboť výkonné vybavení IT má svoji cenu. Stojí hotovost, je potřeba bankovních a dodavatelských kreditů s dlouhým vyjednáváním. Naproti tomu leasing nezatěžuje ani Váš kredit u poskytovatelů finančních služeb, ani Vaši bilanci, protože přístroje zůstávají vlastnictvím leasingové společnosti, takže se – narozdíl od nákupu – nezhorší ve Váš neprospěch vztah vlastního kapitálu k celkové bilanci a vztah vlastního kapitálu k investičnímu majetku. To znamená, že používáte-li nejmodernější technologie, zároveň vylepšujete Vaši bonitu, účetní ukazatele a tím hodnocení Vašeho podniku.

2) Umožňuje bezpečné plánování
Pořídit si inovativní přístroje IT na leasing se vyplatí. Platíte teprve tehdy, když se technika ve Vašem podniku začíná vyplácet. Namísto vysokých pořizovacích nákladů, které je nutné postupně doplatit, platíte pravidelně leasingové splátky – s výnosy, které Vám přináší používání přístroje na leasing. To již od začátku rozšiřuje Vaše investiční možnosti. K této výhodě tzv. pay-as-you-earn se přídává také bezpečnost plánování. Stálé leasingové splátky jsou pevným bodem v plánování Vašeho podniku. .

3) Umožňuje větší investice mnohem dříve
Malé splátky nahrazují vysoké kupní ceny, neboť často je na základě vývoje obchodu nutné pořízení nové techniky. Chcete-li mít s Vaším podnikem úspěch, musíte proto průběžně investovat do pokročilých informačních technologií. Ale nákup váže kapitál a na základě krátkých inovačních cyklů jsou mnohé přístroje zastaralé ještě předtím, než se zaplatí. Řešení: nabídka leasingu společnosti GRENKE. Díky malým měsíčním splátkám můžete investovat do nové techniky přesně v okamžiku, kdy to potřebujete. Tím zůstanete na předním místě před konkurencí.