Přihlášení

Rychlý přístup pro dodavatele.

 

Autorizovaný vstup

Zákaznický portál GRENKE

 

Staňte se partnerem!

Zde naleznete informace o výhodách, které Vám jako výrobci nebo obchodníkovi přináší spolupráce s námi. Více informací

 

Jsme tu pro Vás!

Máte dotazy ohledně naší nabídky nebo našich služeb?

 

Kontaktujte naše obchodní oddělení:

 

GRENKELEASING s.r.o.

Na Hřebenech II 1718/10

140 00 Praha 4

 

tel.: +420 221 501 711

e-mail: infoanti spam bot@grenkeanti spam bot.cz

 

 

Ohledně fakturace a plateb kontaktujte naše účetní oddělení:

 

tel.: +420 221 501 778

e-mail: mvachovaanti spam bot@grenkeanti spam bot.cz

 

Počítejte s efektem značky

Společnosti, které nemají žádný nápad, nemají také žádnou budoucnost. Nápady jsou totiž nejdůležitějším kapitálem v konkurenčním boji a tvoří základ každé silné značky. Jako společnost, která se chce i v budoucnosti podílet na vývoji trhu, má GRENKE vysoké podnikatelské ambice. Využíváme důsledně šancí, které nám  současný trh nabízí. 


Na cestě k získání jedinečné pozice v celé Evropě, chceme být hnací silou a stát se předním poskytovatelem finančních služeb pro malé a střední firmy. Naší snahou  je naučit se ještě lépe porozumět potřebám a přáním našich zákazníků, abychom je mohli perfektně a beze zbytku splnit.

JIž po několik desetiletí jsou naši dodavatelé spolu s nájemci spojeni s naší společností a našimi službami, které nás výrazně odlišují od konkurence a které nám v každodenním prodeji poskytují velké výhody. Přinášíme atraktivní nabídky, jednoduché procesy, osobní péči, optimální podmínky a maximální blízkost k zákazníkům  – ať už se nacházejí kdekoli v Evropě.

 

Skupina GRENKE spojuje odborné know-how s dlouholetými zkušenostmi v oblasti leasingu a disponuje kompetencemi stejně jako zdroji, takže dokáže uspokojit všechna přání svých zákazníků.  Výsledek těchto faktorů – atraktivní nabídky, definovaná cílová skupina, přední pozice na trhu, charakteristické hodnoty – je to, co dělá naši firmu jedinečnou. V budoucnosti chceme tyto hodnoty efektivně spojit a ještě více využít ve prospěch našich akcionářů, obchodních partnerů a zákazníků. 

 

Přítomnost na regionální úrovni a blízkost k našim zákazníkům jsou a zůstanou hlavní součástí naší značky.