Důvěřujte zkušenostem: skupina GRENKE

Historie našeho podniku se začala psát v roce 1978 v jihoněmeckém městě Baden-Baden. Wolfgang Grenke poznal, že zatím téměř neexistuje trh leasingu pro kancelářskou komunikaci, a tak založil podnik jako jedinou firmu svého druhu. Jeho tehdejší vize se do dnešního dne rozrostla do podoby velké podnikatelské skupiny, jejíž nabídka služeb – leasing, bankovní služby a factoring – je žádána na celém evropském trhu.

 

Dodnes zůstal leasing výpočetní techniky naším hlavním oborem činnosti. Především v oblasti "small-ticket-IT-leasing" je GRENKE předním finančním specialistou na trhu. Důvod je jednoduchý: víme, co je pro malé a střední podniky jako je ten Váš důležité: osobní poradenství a péče, nabídka financování a služeb šitá na míru a jednoduchá organizace procesů, takže je možné uzavřít i malé a nejmenší smlouvy rychle a efektivně. S tímto zaměřením jsme zahájili naši činnost a díky němu jsme se v konkurenci dostali dopředu. A tak to bude skupina GRENKE dělat i v budoucnosti. Ve všech oblastech, ať už se jedná o leasing, poskytování bankovních služeb nebo factoring, se považujeme za partnery malých a středních podniků.

 

Nejlepším poděkováním za důvěru našich zákazníků je naše spolehlivost. Firma GRENKE je tady, když ji potřebujete a tam, kde ji potřebujete – po celé Evropě.