Přihlášení

Rychlý přístup pro dodavatele.

 

Autorizovaný vstup

Zákaznický portál GRENKE

 

Staňte se partnerem!

Zde naleznete informace o výhodách, které Vám jako výrobci nebo obchodníkovi přináší spolupráce s námi. Více informací

 

Jsme tu pro Vás!

Máte dotazy ohledně naší nabídky nebo našich služeb?

 

Kontaktujte naše obchodní oddělení:

 

GRENKELEASING s.r.o.

Na Hřebenech II 1718/10

140 00 Praha 4

 

tel.: +420 221 501 711

e-mail: infoanti spam bot@grenkeanti spam bot.cz

 

 

Ohledně fakturace a plateb kontaktujte naše účetní oddělení:

 

tel.: +420 221 501 778

e-mail: mvachovaanti spam bot@grenkeanti spam bot.cz

 

Z vize se stává úspěšný podnik

Podnikatelé jsou vždy zároveň i vizionáři. Wolfgang Grenke zjistil v roce 1978, že v oblasti leasingu pro kancelářskou komunikaci ještě neexistuje leasingový trh, a proto založil ve městě Baden-Badenu firmu GRENKE jako firmu jediného svsvého druhu. Tím začal psát úspěšný příběh, ke kterému stále přibývají nové kapitoly.


V prvním roce své existence pečoval se dvěma spolupracovníky o 21 odborných prodejců a 198 leasingových smluv. Ale již tehdy objevil mezeru v oblasti leasingu vybavení IT a kanceláří, která skýtala obrovský potenciál

 

V roce 1990 založila firma GRENKE samostatnou pobočku v tehdejším východním Berlíně. V následujících šesti letech vzniklo dalších osm poboček v Německu a – jako první krok přes hranice země – v Rakousku. V současné době pečují o zákazníky po celé Evropě, zejména ve Švýcarsku, Francii, v Nizozemí, Itálii a České Republice.


V prosinci 1997 došlo ke změně firmy na akciovou společnost a v dubnu 2000 vstoupila společnost GRENKE na burzu. Od března 2003 se nachází GRENKE na indexu SDAX. Přitom jsme zůstali stále věrni strategické koncepci a filosofii našeho podniku.